Kontakt

ODJAZDOWA

SALA ZABAW Z KLOCKAMI
UL.OBJAZDOWA 7A
65-001 ZIELONA GÓRA


tel.607 796 085 kontakt@odjazdowa.eu www.odjazdowa.eu

Aktualności
Zapraszamy na przepiękne sesje wielkanocne dla dzieci z profesjonalną fotografką w naszej sali zabaw!!! od godziny 12:00 termin: 10-11 marca koszt 50zł za 3 zdjęcia w wersji elektronicznej
Rezerwacje

Wszelkich informacji chętnie udzielimy pod numerem telefonu 607 796 085 i na facebooku.

OFERTA


KLOCKI piankowe, drewniane od 6 miesięcy

To miejsce w naszej sali uwielbiane przez najmłodszych. Delikatne klocki piankowe, wafle, pierwsze słówka, drewniane układanki, to tylko część oferty skierowanej do najmłodszych. Klocki, jakie posiadamy w sali dają możliwość rozwoju małej i dużej motoryki, pomagają rozpoznawać kolory, kształty i wielkości. Wszystkie nasze zabawki posiadają niezbędne normy i atesty, po to, aby dzieci mogły się u nas bawić wesoło i bezpiecznie!


KLOCKI od 3 lat

Cegły dają możliwość tworzenia budowli, większych od samego budującego! Zamki, domki, mury obronne, wielkie kominy- wszystko to dzieci mogą zbudować z naszych klocków. Magnetyczne klocki Jolly Heap®  dają możliwość kształtowania odpowiednich płaszczyzn, wymiarów i kształtów. Wspomagają prawidłową integrację sensoryczna, pozwalając na realizację potencjału dziecka. Macie ochotę zbudować fotel, domek Baby Jagi, a może budę dla psiaka? Z ręcznie robionymi klockami Jolly Heap® zabawa jest całkowicie bezpieczna, dając możliwość zabawy dzieciom już od 3 lat.


KLOCKI od 6 lat

Samochody, zamki, domki, oraz bohaterowie Ninjago® , Krainy lodu®, Minercraftu® to tylko niektóre z szerokiej propozycji jakie fani klocków mogą stworzyć korzystając ze specjalnie wyznaczonych miejsc przy stolikach.


KLOCKI jdlt®, duplo® od 3 lat

Mama, tata, siostra, brat, każda para rąk jest tu mile widziana! W tej sekcji stworzycie wspólnie zoo, posterunek straży pożarnej, komisariat czy salon fryzjerski. To miejsce daje nieograniczone możliwość pracy w większej lub mniejszej grupie. Współdziałanie, fantazja i dużo, dużo uśmiechu, to elementy charakterystyczne dla naszej sali zabaw!


KLOCKI konstrukcyjne, korbo®, neodymowe od 6 lat

Wpływają na koncentracje uwagi i wyobraźnie. Klocki korbo®, to zakręcona zabawa na okrągło. Klocki magnetyczne neodymowe pozwalają poznać podstawowe prawa fizyki. Klocki konstrukcyjne nie są łatwe do ułożenia. Dzięki temu pozwalają stawiać przed budowniczym wysoką poprzeczkę, jednocześnie pozwalając cieszyć się radością z jej przesuwania. To jedna z ciekawszych części naszej ODJAZDOWEJ sali zabaw z klockami.